Sağlık Teknolojileri Kuluçka Merkezi

Eğitim

Eğitimlerimiz profesyonel akademik kadro tarafından verilecek Tematik Odaklı Teknik Eğitimler İle KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Sertifika Eğitimlerini kapsamaktadır. Online başvuru sonrasında değerlendirmeyi geçen tüm girişimciler Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Sertifika Programından yaralanabilecektir. Final jürisinde başarılı olan girişimcilerimiz ise istekleri doğrultusunda Tematik Odaklı Sertifika Eğitimlerinden ücretsiz faydalanma hakkına sahip olacaktır.

Eğitimlerimizin ilki KOSGEB-Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi olup genel bilgileri aşağıdadır. Program detayı ve içerik için tıklayınız. 

 

Eğitimin Adı

 

Eğitmen

 

   Eğitimin Verileceği Yer

               Toplam Süre

KOSGEB-Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Salih Keskin

  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli                Kampüsü,  BME AZ-18 nolu sınıf

70 saat (9 gün)

 

Sağlık Teknolojileri Kuluçka Merkezi Kapsamında 2. Girişimcilik Eğitim Programını, profesyonel mentorlarımızın desteğiyle 26 Kasım - 26 Aralık tarihleri arasında gerçekleştiriyoruz. Bir dizi seminer şeklinde girişimcilere yönelik Genel Girişimcilik, Başarı Hikayeleri, Yatırım Bulma ve Teknoloji Transfer ve Lisanslama Süreçleri temel konu başlıkları altında düzenlenecek seminerler her biri alanında uzman ve başarılara imza atmış gönüllü mentorlarımız tarafından verilecektir.

 

Eğitim programı detayları için tıklayınız.